![Yabancı uyruklu öğrenci başvuru süreci yaklaşıyor Yabancı uyruklu öğrenci başvuru süreci yaklaşıyor](/media/fwtpf24q/fnzth-fwyaqegt2.jpg?crop=0.00088809946714026923,0.00088809946714015614,0,0&cropmode=percentage&width=800&height=533)
Yabancı uyruklu öğrenci başvuru süreci yaklaşıyor
2022-2023 eğitim öğretim yılında Üniversitemize kabul edilecek yabancı uyruklu öğrenciler için ALKÜ Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (ALKÜ-YÖS) ve tercih başvuruları ile ilgili takvim çok yakında yayınlanacaktır.
Değerli aday öğrencilerimize bu süreçleri takip etmeleri ve detaylı bilgiye ulaşmaları için Ofisimizin sosyal medya hesaplarını ve internet sitesini takip etmelerini öneririz.